Typy akcí

 "Naše služby jsou k dispozici kdykoliv a kdekoli si dokážete představit. Máme bohatou zkušenost s realizací akcí pro malé skupiny i velká shromáždění, a vždy se snažíme přinést radost a spokojenost našim klientům. Jsme hrdí na to, že se k nám klienti s důvěrou vracejí.

 Naše nabídka zahrnuje široké spektrum akcí, jako jsou kulturní a sportovní události, vzdělávací programy, firemní akce, teambuilding, outdoorové aktivity, sportovní víkendy, školní akce, svatby, pohřby, adaptační kurzy, školní výlety, školení, kurzy, večírky pro zaměstnance i obchodní partnery, firemní i zaměstnanecké akce, dětské dny, svatební obřady, městské slavnosti a mnoho dalšího. Díky naší efektivní technice, vlastní dopravě a profesionálnímu přístupu jsme schopni provádět více událostí v jeden den. Realizovali jsme akci pro 4 osoby, ale také pro 3500 osob.

 Nabízíme také půjčování party nábytku, včetně židlí, stolů, lavic, ubrusů, party stanů, topení, grilů a dalšího vybavení.

 Pro firemní akce, rodinné dny, sportovní události a další speciální akce poskytujeme kompletní technické zázemí, jako jsou pódia, ozvučení a osvětlení. Máme také široký výběr atrakcí a aktivit, které zapojí účastníky, včetně lukostřelby, balónkových workshopů a dalších dílen. Naši kuchaři připraví rozmanité menu pro všechny návštěvníky.

 Pro soukromé akce, jako jsou svatby, narozeniny, dětské oslavy a pohřby, máme speciální nabídky, včetně ozvučení svatebního obřadu, svatebního vybavení a party stanů. Můžeme také zajistit catering a další služby.

 Naše služby jsou k dispozici i pro městské akce, jako jsou jarmarky, poutě, dětské dny, výstavy, dožínky a karnevaly. Nabízíme prodejní stánky, ozvučení, pódium, moderátora a další pořadatelské služby.

 Pro plesy a bály, ať už jsou firemní, maturitní nebo městské, máme bohatou nabídku zábavy, včetně tanečního orchestru, show kapely, DJ na after party, moderátora, výzdoby pódia, barman show, ozvučení, osvětlení, video projekce a různých tanečních vystoupení.

 S námi můžete plánovat a realizovat vaši událost bez starostí a s jistotou, že bude úspěšná a nezapomenutelná." Potřebujete poradit s vaší připravovanou akcí?  Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme vybrat to nejlepší pro vaši akci. Jsme zde pro vaši spokojenost a nezapomenutelné události! 

firemní party
party stan prezentace
michal nesvadba
tenneco
ozvučení modní přehlídky
svatební raut
všelibice svatební hostina
městské slavnosti Mimoň
svatebni DJ
den pro rodinu