Typy akcí

Naše služby využijete kdykoliv a kdekoliv si dokážete představit. Realizovali jsme akce pro 4 osoby, ale také pro 3500 lidí. Snažíme se, aby naše akce přinášeli cílovému klientovi radost a spokojenost. A je pro nás velkou ctí, že se k nám klienti s důvěrou vrací.

Navrhneme a kompletně zrealizujeme kulturní a sportovní akce, vzdělávací a firemní programy, teambuilding, outdoorakce, sportovní víkendy, školní akce, svatby, pohřby, adaptační a harmonizační kurzy, školní výlety, školení, kurzy, večírky pro zaměstnance nebo obchodní partnery, firemní i zaměstnanecké akce, dětské dny, svatby, pivní nebo městské slavnosti. V jeden den jsme schopni naší technikou či programem odbavit více akcí.

Půjčujeme párty nábytek - židle, stoly, lavice, odpadkové koše, potahy na židle, ubrusy, party stany, topení, grily na sele nebo Pb grily, skleničky, nádobí, bistro stolky a jiné.

Firemní akce - Family day, Den pro rodinu, Sportovní den a jiné: technické zázemí ( podium, ozvučení a osvětlení akce ), skákací hrady, nafukovací skluzavky a jiné atrakce a aktivity se zapojením návštěvníku ( lukostřelba na terč, balónkový workshop, dílničky s výrobou magnetků pro maminky,...). Zajistíme catering s širokou nabídkou jídla a pití pro velké a malé návštěvníky. Celou akci zdokumentujeme našim fotografem nebo vybudujeme oblíbený Foto koutek s rekvizity. Nesmí chybět sociální zařízení ( mobilní WC, mycí žlaby, přebalovací box ).

Soukromé akce - Svatby, Narozeniny, Dětské akce, Pohřební hostiny a jiné:
Svatební obřad: ozvučení svatebního obřadu, bílý koberec, svatební brána, stolek pro oddávajícího, svatební židličky, potahy na židle, zápichy na pompony nebo bílé lucerničky
Svatba: party stany, taneční parket, osvětlení party stanu, židle, stoly, ubrusy, potahy na židle, rautové sukně, nádobí, DJ / kapela, catering, atd.
Dětské akce: klaun, skákací hrad, party stan, párty nábytek, catering, dětská diskotéka, balónková výzdoba

Městské akce - Jarmarky, Poutě, Prezentace, Dětské dny, Výstavy, Dožínky, Karnevaly, Vánoční trhy a jiné:
Jarmarky: prodejní stánky, ozvučení akce, kryté pódium, pořadatelská služba, moderátor, odpadkové koše
Dětské dny: atrakce a aktivity nejen pro děti, ozvučení a moderování akce, maskoti, jízda na ponících

Plesy, Bály ( firemní, maturitní, městské ) - taneční orchestr, show kapela, DJ na afrter party, moderátor akce, výzdoba pódia balónky / květiny, pořadatelská služba, barman show, ozvučení a osvětlení akce, video projekce, taneční vystoupení - pole dance, twerk, break, sportovní exhibice - bike nebo moto show.

firemní party
party stan prezentace
michal nesvadba
tenneco
ozvučení modní přehlídky
svatební raut
všelibice svatební hostina
městské slavnosti Mimoň
svatebni DJ
den pro rodinu