Kdo jsme

Jsme přímí držitelé a poskytovatelé většiny nabízených služeb a techniky. Naše aktivity využijete během celého kalendářního roku. Působíme po celé České republice, ale také v zahraničí.

 "Vítejte v produkční a umělecké agentuře PARTY SERVIS Kostolnik, která působí na trhu již od roku 1995. Jsme hrdí na to, že jsme vybudovali silnou pozici díky vlastnímu technickému zázemí a dopravě. Postupně jsme investovali do vlastní techniky, inventáře a mobiliáře, což nám umožňuje být nezávislými a nabízet konkurenceschopné ceny.

 Jsme nadregionálním poskytovatelem široké škály služeb v oblasti PARTY. Realizujeme akce na klíč a rádi dodáme jakoukoli potřebnou položku. V naší nabídce najdete například party nábytek (stoly, židle, lavice) pro rozšíření kapacity vaší akce, gastro vybavení (příbory, grily, výčepní zařízení), party stany (prodejní stánky, malé nebo velkokapacitní party stany) pro zastřešení, a také různé doprovodné programy (kouzelníky, malování na obličej, imitátory) a hudební produkci (DJ, kapely, karaoke).

 Naše služby jsou vhodné pro různé události, včetně firemních večírků, silvestrovských oslav, svateb, rodinných dnů, dnů otevřených dveří, konferencí, dětských oslav, sportovních akcí a mnoho dalšího. Díky naší efektivní technice a profesionálnímu přístupu jsme schopni provádět více akcí v jeden den.

 Jsme tady, abychom vám pomohli udělat vaši událost nezapomenutelnou. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o všechny detaily."