Jak objednávat

Vlastní zázemí, vlastní doprava = vždy zajímavá cena oproti konkurenci.

Jak objednávat?

Emailem nebo přes poptávkový formulář nám prosím zdělte:
- termín = datum konání akce
- co = jakou položku z naší široké nabídky poptáváte, při poptávce používejte zvýrazněné názvy
- kolik ks = nevíte li kolik ks potřebujete, poradíme
- kam = adresa = ulice a číslo popisné nebo ulice a číslo orientační nebo GPS souřadnice nebo bod na aktivní mapě
- na jak dlouho = počet dnů či od-do hodin
- čas a termín dodání zasíláme v týdnu konání akce
 
V případě party stanů doplňte:
- k čemu by měl party stan sloužit?
- lze kotvit kolíky do země?
- co vše by mělo být v party stanu umístěno?
 
Kalkulace tvoříme pouze emailem. Úpravy či změny v závazných objednávkách lze pouze emailem. Pro soukromé akce: závazná objednávka = platba 50% z celkové kalkulace max.do 3 prac. dnu na náš b.ú. + doplatek hotově v den dodání. Podklady pro rezervační platbu zasíláme emailem s přiděleným variabilním číslem. Pro firemní akce: závazná objednávka = objednávka zaslaná emailem a námi zpět potvrzená. 
 
Většinu inventáře, mobiliáře a párty stanů dodáváme den před objednanou akcí, pro Vaši včasnou přípravu, výzdobu a dekoraci. Např.: Party stany dodáme a postavíme 1-2 dny před plánovanou akcí dopoledne / navečer ( čas dle domluvy ), následuje termín Vaší akce, demontáž následující den např. kolem poledne - party stan používáte 3 dny, platíte pronájem za 1 den.  
 
Důležitá informace je také zda lze vozem s výškou 2,8m až na místo montáže / demontáže. Není - li možno vozem až na místo nakládky / vykládky = montáže / demontáže, bude učtován manipulační poplatek dle objemu objednaného inventáře. 
 
V ceně pronájmu textílií ( ubrusy, potahy, rautové sukně, atd. ) je 1x vyčištění / vyprání v průmyslové čistírně. V případě nevratného poškození = nelze vyprat, roztrženo či jinak nevratně poškozeno - platí nájemce 100% pořizovací ceny.