Doprovodný program

Taneční vystoupení, sportovní exhibice, fakír, hadí žena, bodypainting, malování karikatur a jiné.

 Tvorba vhodného doprovodného programu, aby akce zaujala a byla pro návštěvníky zapamatovatelná, je vždy důležitou položkou při včasné přípravě jakékoliv akce.

Dle typu akce navrhneme vhodný doprovodný program ( atrakce, aktivity, oblíbený umělec ), doporučíme nejvhodnější techniku ( ozvučení, osvětlení, pódium ) a v případě zájmu celou akci pro Vás zrealizujeme na klíč. Při účasti dětí budeme myslet i na jejich vyžití ( skákací hrady, řetízkový kolotoč a jiné ).

Typy akcí: dětské dny, family day, sportovní a prezentační akce, silvestry, plesy, bály, open nových provozoven, veletrhy, vánoční večírky.

V nabídce máme doprovodný program pro zahájení akce - např. Brazilské karnevalové tanečnice, Barman show, Bodypainting = malování na těla našich krásných hostesek, po celou dobu akce např. Mobilní kasíno a jako půlnoční třešničku exkluzivní Fashion show ( spodní prádlo, večerní róba ) nebo dynamickou Bubenickou show. O závěr akce se postarají se svou After party naši DJ´s s hudbou od 70.let po současnost.

Poptávkový formulář ZDE