Skákací hrady a jiné atrakce

Nafukovací skluzavky, řetízkový kolotoč, trampolína 4v1, sumó ring, lukotřelba, surf simulátor, lezecká stěna, čtyřkolky, ...

Atrakce a aktivity pro Vaše akce

Správná volba atrakcí a aktivit pro vaše události je klíčem k tomu, aby se návštěvníci, ať už jsou dětmi nebo dospělými, dobře bavili. V naší nabídce máme atrakce a aktivity pro interiér i exteriér, vhodné pro velké i malé události. Naše atrakce jsou navrženy tak, aby minimalizovaly nároky na umístění a provoz – není třeba připojení k síti 230V nebo 380V.

Profesionální služby od doručení až po obsluhu

Každou atrakci nebo aktivitu přivezeme na adresu, kterou nám poskytnete, vlastní dopravou. Připravíme ji k provozu a zajistíme školenou obsluhu, která bude k dispozici po celou dobu vaší akce. Naše obsluha dohlíží na bezpečný provoz, abyste se nemuseli starat o nic.

Nápomocní při výběru

Rádi vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější skákací hrady (s ohledem na typ akce a počet dětí) a poradíme, kolik malířek na malování na obličej je třeba objednat, aby se předešlo frontám nedočkavých dětí a jejich rodičů. Při plánování akce s vámi projdeme lokalitu a doporučíme nejlepší umístění atrakcí a aktivit.

Vytvořte nezapomenutelnou akci

Nechte nás pomoci při plánování vaší akce. Jsme tady, abychom zajistili, že se všichni účastníci budou skvěle bavit. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Vaše akce bude plná radosti a zábavy.