Skákací hrady

atrakce liberec
nafukovací hrady pronájem

 

Skákací nafukovací hrady různých tvarů a velikostí pro lokality Liberec, Praha, Jablonec nad Nisou, Frýdlant v Č., Turnov, Jilemnice, Hrádek nad Nisou, atd. Atrakce jsou vhodné do interiéru či exteriéru. Naše skákací hrady splňují bezpečnostní kritéria dle normy ČSN EN 14960 ( 940530 ). Prosím věnujte pozornost od koho a jaké atrakce si půjčujete - jde o bezpečnost a zdraví Vašich dětí.

Uvedené ceny jsou orientační ( např. 5hod. ) vč.montáže, demontáže, amortizace, obsluhy, bez dopravy. Skákací hrady a jiné atrakce nepůjčujeme bez našeho přímého dozoru. Kalkulaci dle Vašeho zadání ( místo konání akce, od-do hodin ) rádi připravíme.

Technické podmínky: u většiny aktivit a atrakcí je třeba rovný, čistý a suchý povrch + neustálý přívod 220V ve vzdálenosti do 10m od místa instalace + atrakce musi byt kotvena koliky nebo závažím. Malý zájem o atrakci ( aktivitu ) a nepřízeň počasí, není důvod k neprovedení platby dle objednávky. Nelze provozovat za deště. Nemáte-li přívod proudu, dodáme elektrocentrály, akce v exteriéru zastřešíme proti dešti.

Poptávkový formulář ZDE

Fotografie: Popis: Cena:
skakaci-hrad-pronajem liberec
 
Palmy, rozměr: 5x4m, materiál: PVC 4500Kč
nafukovaci-skluzavky pronájem  Loď, rozměr: 7x5x4m, materiál: PVC 4500Kč
 skákací hrad MULTI Multi, rozměr: 7x5x4m, materiál: PVC 4500Kč
 skakaci-hrad-5x4m-strecha-proti-slunicku Nylon, rozměr: 5x4m, materiál: nylon, vč. stříšky proti slunci 3500Kč
 Skákací hrad Pirátská loď Pirátská loď, rozměr: 6x3,5m, materiál: PVC 5000Kč
 strasidelny-zamek Strašidelný zámek, rozměr: 5x5m, materiál: PVC

5000

 skakaci-hrad-velky-pronajem Aladin, rozměr: 9x9m, materiál: PVC 10.000Kč