Vzduch

balonové lítání liberec
balony český ráj

 

Let vrtulníkem, balónem, tandemový seskok

Let vrtulníkem. Během akce je v provozu vrtulník, např. Robinson R44, který po skupinkách organizuje vyhlídkový let nad místem konání akce, super adrenalin. Bezpečnost nástupu, zapnutí bezpečnostních pásů a výstup z vrtulníku zajišťuje speciálně vyškolený tým. Pilot + 3 osoby ( počet osob dle typu vrtulníku ). Možnost umístit logo firmy. Realizace kdekoliv v ČR.
Cena: letová hodina cca 19.100Kč. Kompletní cena na telefon.

Nechte se unášet větrem a zkušeným pilotem nad krajinou, vychutnávejte si vyhlídkový let, při kterém můžete fotografovat či filmovat.

Let horkovzdušným balónem. Létáme v balénech pro 3, 4 nebo 5 osob + pilot. Celková délka výletu vč. přípravy a návratu z místa přistání je 3-4 hodiny, délka letu je cca 60 min.
Výška letu je 500-1000m. nad zemí. Let balónem se dá pojmout jako netradiční dárek nebo reklamní akce.
Vyhlídkové lety se uskutečňují jen ráno nebo v podvečer a o letu rozhoduje pilot s ohledem na okamžité podmínky v místě startu.
Cena: 6000Kč / os.

Tandemobý seskok. Adrenalin z volného pádu a zábava. Projdete 15 min. instruktáží, poté vystoupáte do výšky 4000m a připoutáni ke svému tandemovému pilotovy vyskočíte z letadla. Padáte volným pádem rychlostí 200km/h.
Tandemový seskok je vhodný od 8let, při výšce od cca 130cm a váze 100kg.
Z celého seskoku si lze nachat pořídit i videozáznam.
Cena: 4600Kč / osoba, videozáznam DVD + 2200Kč.
Pro skupiny sleva.